Lovely Flash templates from TemplateMonster!

  

 

Akceptujemy płatności kartą:

 

Oferujemy Państwu przyjemny i odprężający pobyt 6 km od centrum Opola.

Nasz obiekt oferuje przytulne wnętrze oraz pomocny i wykwalifikowany personel.

Recepcja czynna 24h.   

   
Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą zakwaterować swoich pracowników w okolicach Opola (np. Elektrownia Opole ok. 3 km)

Nasi Goście mogą kożystać z bezpłatnego, oświetlonego i zamykanego na noc parkingu samochodowego oraz dostępu do bezprzewodowego internetu (WiFi) w wybranych pokojach oraz w ogólnodostępnych częściach obiektu.

OFERTA:


Oferujemy ok. 120 miejsc w pokojach pracowniczych 2, 3 i 4-osobowych,     z łazienkami ogólnymi i kuchnią na każdym piętrze. Pokoje te wyposażone są w lodówkę, umywalkę, wygodne meble

- cena od 27 zł/osoba

Dysponujemy również ok. 60 miejscami w pokojach 1 i 2 osobowych o różnym standardzie, które wyposażone są w łazienkę z prysznicem, wygodne meble i TV (lodówka na życzenie) + śniadanie

- cena od 45 zł/osoba

Więcej informacji o obiekcie i pokojach

www.hotelarenda.pl

 

Mapa dojazdowa>>>>>>>

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

Lokalizacja

Obiekt znajduje się na głównej trasie z Opola do Namysłowa, 6 km od centrum miasta (droga nr 454 - ul. Budowlanych), 1500 metrów od obwodnicy północnej miasta w kierunku Namysłowa oraz 3 km od Elektrowni Opole.
 

Dojazd samochodem z kierunku Wrocławia lub Częstochowy: obwodnicą północną miasta Opola.

Przy obiekcie znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej MPK  (nr 10 i 21), który zapewnia łatwy dojazd do wszystkich częsci Opola, w tym centrum i dworca PKP i PKS. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy, bary, restauracje, apteki.

KONTAKT:

ARENDA Pokoje Pracownicze
ul. Jagiełły 2
45-920 Opole

tel. 77 460 12 25

tel./fax 77 469 14 59

tel. kom. 606 585 009

e-mail: info@hotelarenda.pl